Statuetka Retail Business Awards 2020 dla DOZ S.A.

W DOZ S.A. stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możemy zapewnić DOZ Aptekom współpracę na najwyższym poziomie. Każdego dnia rozwijamy się po to, by odpowiadać na wyzwania rynku XXI wieku i z dumą obserwujemy efekty konsekwentnie realizowanych projektów. Nowoczesne narzędzia pozwoliły nam m.in. skutecznie funkcjonować w niecodziennych warunkach, jakie zastaliśmy w 2020 roku.

Konsekwentnie tworzymy kulturę organizacyjną, która sprzyja ciągłemu doskonaleniu, szukaniu rozwiązań usprawniających nasze procesy, opartą o innowacyjne rozwiązania dla Pacjentów, Kontrahentów i naszych Pracowników. Wprowadzamy nowatorskie narzędzia we wszystkich obszarach działalności i korzystamy z nich na co dzień – mówi Alicja Koleśnik, Prezes DOZ S.A. – Wdrażamy nowe technologie wspierające kluczowe procesy w DOZ Aptekach i e-commerce, intensywnie rozwijamy procesy logistyczne, ciągle szukamy najlepszych metod przy wytwarzaniu produktów naszych marek oraz  dbamy o zapewnienie naszym Pracownikom i Partnerom biznesowym infrastruktury technologicznej odpowiadającej wymogom obecnych czasów. Bardzo nas cieszy, że nasze działania, skuteczne dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu Zespołów, zostały wyróżnione tak prestiżową nagrodą.

Skuteczność podejmowanych przez nas działań została doceniona przez przedstawicieli Business Centre Club, którzy wraz z Wydawnictwem Gospodarczym przyznali firmie DOZ S.A. statuetkę Retail Bussiness Awards 2020 w kategorii Innowator Rynkowy.

Wyróżnienie to dedykowane jest firmom, które wprowadzając na rynek nowe rozwiązania, koncepty i standardy, tworzą bardziej przyjazną rzeczywistość dla Konsumentów, Dostawców i Pracowników. Wręczenie nagród odbyło się podczas konferencji RETAIL & FMCG CONGRESS 2020 – Poland & CEE. Statuetkę w imieniu firmy odebrała z rąk organizatorów Alicja Koleśnik, Prezes Zarządu DOZ S.A.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - lipiec/sierpień 2021

Na okładce czerwcowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Aleksandrą...

DOZ

Great Place to Work 2021 - DOZ S.A. w gronie laureatów po raz piąty!

Z radością informujemy, że po raz piąty otrzymaliśmy tytuł Great Place...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - czerwiec 2021

Na okładce czerwcowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Dorotę...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień/maj 2021

Na okładce kwietniowo-majowego DOZ Magazynu dbam o zdrowie Julia Kamińska, a...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2021

Na okładce marcowego DOZ Magazynu dbam o zdrowie Katarzyna Dąbrowska, a...

DOZ

Nowy termin 10. Edycji DOZ Maratonu Łódź

DOZ Maraton Łódź 1-3 października 2021 r. ...

DOZ