Statuetka Retail Business Awards 2020 dla DOZ S.A.

W DOZ S.A. stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możemy zapewnić DOZ Aptekom współpracę na najwyższym poziomie. Każdego dnia rozwijamy się po to, by odpowiadać na wyzwania rynku XXI wieku i z dumą obserwujemy efekty konsekwentnie realizowanych projektów. Nowoczesne narzędzia pozwoliły nam m.in. skutecznie funkcjonować w niecodziennych warunkach, jakie zastaliśmy w 2020 roku.

Konsekwentnie tworzymy kulturę organizacyjną, która sprzyja ciągłemu doskonaleniu, szukaniu rozwiązań usprawniających nasze procesy, opartą o innowacyjne rozwiązania dla Pacjentów, Kontrahentów i naszych Pracowników. Wprowadzamy nowatorskie narzędzia we wszystkich obszarach działalności i korzystamy z nich na co dzień – mówi Alicja Koleśnik, Prezes DOZ S.A. – Wdrażamy nowe technologie wspierające kluczowe procesy w DOZ Aptekach i e-commerce, intensywnie rozwijamy procesy logistyczne, ciągle szukamy najlepszych metod przy wytwarzaniu produktów naszych marek oraz  dbamy o zapewnienie naszym Pracownikom i Partnerom biznesowym infrastruktury technologicznej odpowiadającej wymogom obecnych czasów. Bardzo nas cieszy, że nasze działania, skuteczne dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu Zespołów, zostały wyróżnione tak prestiżową nagrodą.

Skuteczność podejmowanych przez nas działań została doceniona przez przedstawicieli Business Centre Club, którzy wraz z Wydawnictwem Gospodarczym przyznali firmie DOZ S.A. statuetkę Retail Bussiness Awards 2020 w kategorii Innowator Rynkowy.

Wyróżnienie to dedykowane jest firmom, które wprowadzając na rynek nowe rozwiązania, koncepty i standardy, tworzą bardziej przyjazną rzeczywistość dla Konsumentów, Dostawców i Pracowników. Wręczenie nagród odbyło się podczas konferencji RETAIL & FMCG CONGRESS 2020 – Poland & CEE. Statuetkę w imieniu firmy odebrała z rąk organizatorów Alicja Koleśnik, Prezes Zarządu DOZ S.A.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień 2022

Z przyjemnością informujemy, że kolejne, majowe wydanie „DOZ Magazynu dbam o...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień 2022

Wiosna w pełni, a przed nami Wielkanoc! Nic więc dziwnego, że...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2022

Na okładce marcowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Aleksandrę...

DOZ

DOZ S.A. po raz kolejny wyróżniony certyfikatem Great Place to Work!

Z dumą informujemy, że po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat Great Place...

DOZ

Adresy naszych Aptek realizujących szczepienia przeciwko grypie

Łódź, ul. Zielona 28, Kraków, ul. Pawia 5, lok. 20, Kraków,...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - styczeń/luty 2022

Na okładce styczniowo-lutowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Dorotę...

DOZ