DOZ DOZ
Znajdź Aptekę

w pobliżu swojej lokalizacji

Kariera

Dlaczego
warto
pracować
w DOZ S.A.?
DOZ

Zarząd

Alicja Koleśnik

Prezes Zarządu

Jako Prezes Zarządu odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju firmy, a także za jej bieżącą działalność operacyjną. Przez osiemnaście lat związana z grupą Jeronimo Martins Polska S.A. W DOZ S.A. od 2015 roku. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ukończyła też studia MBA, Executive MBA, jak również wiele szkoleń menedżerskich w prestiżowych szkołach biznesu m.in. INSEAD, Harvard Business School i Kellogg School of Management.

DOZ biuro_zarzadu@doz.pl

Ewa Wasiak-Zasada

Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych

Jako Wiceprezes Zarządu DOZ S.A. odpowiedzialna za pion operacyjny, rozwój sieci oraz rozbudowę programu franczyzowego. Absolwentka zarządzania i marketingu, twórczyni pierwszego w Europie Centralnego systemu franczyzowego dla aptek. Od początku kariery zawodowej związana z Pelion Healthcare Group. W 2008 roku została liderem zespołu, który przygotował wdrożenie na polskim rynku farmaceutycznym systemu franczyzy.

DOZ biuro_zarzadu@doz.pl

Anna Kozłowska

Wiceprezes Zarządu ds. Finansów, Administracji i IT

Jako Wiceprezes Zarządu DOZ S.A. koncentruje się na zarządzaniu obszarami finansów, kontrolingu, administracji oraz IT. Absolwentka Finansów i Rachunkowości Akademii Finansów i Biznesu Uniwersytetu Vistula w Warszawie oraz Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Mentorka w Fundacji Liderek Biznesu. W Fedex Express Polska jako Dyrektor Finansowy odpowiadała za strategiczne projekty finansowe tj. globalną transformację finansów oraz projekt połączenia spółek TNT i Fedex. Wcześniej pełniła funkcję Dyrektora Finansowego, Członka Zarządu w Canon Polska oraz w jednej z największych firm w branży hotelarskiej Rezidor Group pracując w obszarze finansów w Polsce i zagranicą. Poznała też dobrze branżę healthcare pracując jako Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu w Grupie Afidea a ostatnio jako Wiceprezes Zarządu ds. Finansów w PGF S.A.

DOZ biuro_zarzadu@doz.pl