Działalność wydawnicza i edukacyjna

DOZ S.A. przywiązuje dużą wagę do szerzenia edukacji i profilaktyki zdrowotnej Pacjentów. W DOZ Aptekach dbam o zdrowie są dostępne miesięczniki o treści promującej zdrowie, zdrowy styl życia oraz będące rzetelnym źródłem wiedzy na tematy farmaceutyczno-medyczne: DOZ Magazyn dbam o zdrowie i Magazyn 60+.

DOZ Magazyn dbam o zdrowie jest kierowany do grupy wiekowej 35+. Odpowiada przede wszystkim na potrzeby dbających o zdrowie młodych kobiet, podąża za trendem bycia zdrowym i aktywnym. Koncentruje uwagę na tematyce zdrowotnej przede wszystkim propagując aktywność, zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie, różne formy ruchu, profilaktykę, dbałość o urodę. Doradza, wspiera i motywuje do zmian w życiu. Jest drogowskazem dając wiele rozwiązań.

Magazyn 60+, powstał z myślą o seniorach. Buduje pozytywne myślenie o wieku senioralnym i zachęca do nowoczesnego podejścia do życia, aktywności oraz otwartości na nowinki. Tematyka magazynu obejmuje porady medyczne, informacje o zdrowiu i profilaktyce zdrowotnej, podpowiada seniorom co zrobić, aby najdłużej pozostać w formie. Do czytania magazynu zachęca niemęczący wzroku układ tekstu oraz powiększona czcionka.

 

undefined