Statuetaka Retail Business Awards 2020 dla DOZ S.A.

W DOZ S.A. stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możemy zapewnić DOZ Aptekom współpracę na najwyższym poziomie. Każdego dnia rozwijamy się po to, by odpowiadać na wyzwania rynku XXI wieku i z dumą obserwujemy efekty konsekwentnie realizowanych projektów. Nowoczesne narzędzia pozwoliły nam m.in. skutecznie funkcjonować w niecodziennych warunkach, jakie zastaliśmy w 2020 roku.

Konsekwentnie tworzymy kulturę organizacyjną, która sprzyja ciągłemu doskonaleniu, szukaniu rozwiązań usprawniających nasze procesy, opartą o innowacyjne rozwiązania dla Pacjentów, Kontrahentów i naszych Pracowników. Wprowadzamy nowatorskie narzędzia we wszystkich obszarach działalności i korzystamy z nich na co dzień – mówi Alicja Koleśnik, Prezes DOZ S.A. – Wdrażamy nowe technologie wspierające kluczowe procesy w DOZ Aptekach i e-commerce, intensywnie rozwijamy procesy logistyczne, ciągle szukamy najlepszych metod przy wytwarzaniu produktów naszych marek oraz  dbamy o zapewnienie naszym Pracownikom i Partnerom biznesowym infrastruktury technologicznej odpowiadającej wymogom obecnych czasów. Bardzo nas cieszy, że nasze działania, skuteczne dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu Zespołów, zostały wyróżnione tak prestiżową nagrodą.

Skuteczność podejmowanych przez nas działań została doceniona przez przedstawicieli Business Centre Club, którzy wraz z Wydawnictwem Gospodarczym przyznali firmie DOZ S.A. statuetkę Retail Bussiness Awards 2020 w kategorii Innowator Rynkowy.

Wyróżnienie to dedykowane jest firmom, które wprowadzając na rynek nowe rozwiązania, koncepty i standardy, tworzą bardziej przyjazną rzeczywistość dla Konsumentów, Dostawców i Pracowników. Wręczenie nagród odbyło się podczas konferencji RETAIL & FMCG CONGRESS 2020 – Poland & CEE. Statuetkę w imieniu firmy odebrała z rąk organizatorów Alicja Koleśnik, Prezes Zarządu DOZ S.A.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Ogłaszamy nowy termin 10. Edycji DOZ Maratonu Łódź

Obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju oraz związane z nią obostrzenia prawne,...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - listopad 2020

Na okładce listopadowego DOZ Magazynu dbam o zdrowie Agnieszka Kaczorowska-Pela, a...

DOZ

Great Place to Work 2020 - DOZ S.A. w gronie laureatów po raz czwarty!

Po raz kolejny z dumą i radością informujemy, że zostaliśmy uhonorowani...

DOZ

Koncert Charytatywny DOZ Fundacji i jej Przyjaciół

22 października 2019 r. w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w...

DOZ

Jesteśmy EKO! Nowe torby dla Pacjentów.

Jako firma odpowiedzialna społecznie, mamy świadomość, że reklamówki czy ogólnie tworzywa...

DOZ

DOZ S.A. trzeci raz z rzędu z tytyłem Great Place to Work - Najlepsze Miejsce Pracy

Tytuł Great Place to Work 2019 to dla nas ogromne wyróżnienie,...

DOZ