Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - styczeń/luty 2021

Idzie nowe! Nowy rok, nowe rozdanie, nowe siły i nowe emocje! Nasz wyjątkowy, podwójny numer noworoczny (nr styczeń/luty 2021) otwieramy więc nową rubryką: Vademecum zdrowia kobiety, w której przybliżymy naszym Czytelniczkom tematy dotyczące kondycji kobiecego organizmu. W części pierwszej wzięliśmy pod lupę hashimoto, które upodobało sobie szczególnie panie. Warto wiedzieć o nim jak najwięcej, bo liczba chorych lawinowo wzrasta.

Nowością w „Dbam o zdrowie” jest też cykl „Bądź eko”, w którym co numer będziemy przybliżać tajniki życia w zgodzie z naturą i z troską o naturę. Startujemy z tematem „kompostowanie” - to niewiarygodne, jak wiele produktów niepotrzebnie wyrzucamy! Kilkadziesiąt stron dalej w naszym magazynie proponujemy otwarcie „domowego laboratorium piękna”, by naturalnie pielęgnować urodę, wykorzystując produkty, które mamy w kuchni. Warto przejść z nami na „ekologiczną stronę mocy”.

W nowym roku chcemy mówić więcej o sprawach intymnych, bo życie seksualne jest istotne dla naszego zdrowia i dobrostanu. W rubryce We dwoje zaczynamy od odpowiedzi na „wstydliwe pytania”.

Bez tabu poruszamy (w dziale Stan zdrowia) temat stulejki, który bywa bliski mamom małych chłopców, ale i dorosłym mężczyznom. Urolog tłumaczy, jak zapobiegać kłopotom i jak je leczyć, niezależnie od wieku.

Z ekspertami porozmawialiśmy też o tym, jak zachować zdrowie w 2021 roku i przygotowaliśmy kalendarz badań. Każdemu, kto w ramach postanowień noworocznych zakłada zrzucenie nadliczbowych kilogramów, proponujemy gotowy plan działania. Amatorów świetnej kondycji zachęcamy do przestrzegania „dekalogu dobrej formy” - sprawdzonego także u początkujących sportowców. Patenty na to, jak osiągnąć zamierzone cele (tzw. postanowienia noworoczne), zdradziła nam psycholog. Nie ma nic na siłę! Nie trzeba przekraczać swoich możliwości! Przeciążając się i narzucając sobie za duży rygor, można za dużo stracić. Jak jest więc z perfekcjonizmem? Czy to wada, czy zaleta? Talizman, a może przekleństwo? Przyjrzeliśmy się temu bliżej z naszymi ekspertami.

O tym, że warto się rozpieszczać i być dla innych życzliwym, mówi nam sporo nasza gwiazda okładkowa – Gabi Drzewiecka. W rozmowie z nami zdradza, jak jej się żyje w czasie pandemii, co robi, by zachować balans.

Właśnie tego: równowagi w życiu, serdeczności, zadowolenia z codzienności życzmy sobie w nowym roku! I zdrowia, bo – cytując Gabi - „Jak jest zdrowie, to wszystko inne możemy osiągnąć pracą”. A czeka nas rok Metalowego Bawoła, który według chińskiego horoskopu niesie przesłanie: sukces przyjdzie do tych, którzy ciężko pracują. Patrzmy więc w przyszłość z optymizmem!

 

Zamówienia powierzchni reklamowej: reklama@bezrecepty.eu

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień 2022

Z przyjemnością informujemy, że kolejne, majowe wydanie „DOZ Magazynu dbam o...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień 2022

Wiosna w pełni, a przed nami Wielkanoc! Nic więc dziwnego, że...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2022

Na okładce marcowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Aleksandrę...

DOZ

DOZ S.A. po raz kolejny wyróżniony certyfikatem Great Place to Work!

Z dumą informujemy, że po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat Great Place...

DOZ

Adresy naszych Aptek realizujących szczepienia przeciwko grypie

Łódź, ul. Zielona 28, Kraków, ul. Pawia 5, lok. 20, Kraków,...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - styczeń/luty 2022

Na okładce styczniowo-lutowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Dorotę...

DOZ