Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - styczeń/luty 2021

Idzie nowe! Nowy rok, nowe rozdanie, nowe siły i nowe emocje! Nasz wyjątkowy, podwójny numer noworoczny (nr styczeń/luty 2021) otwieramy więc nową rubryką: Vademecum zdrowia kobiety, w której przybliżymy naszym Czytelniczkom tematy dotyczące kondycji kobiecego organizmu. W części pierwszej wzięliśmy pod lupę hashimoto, które upodobało sobie szczególnie panie. Warto wiedzieć o nim jak najwięcej, bo liczba chorych lawinowo wzrasta.

Nowością w „Dbam o zdrowie” jest też cykl „Bądź eko”, w którym co numer będziemy przybliżać tajniki życia w zgodzie z naturą i z troską o naturę. Startujemy z tematem „kompostowanie” - to niewiarygodne, jak wiele produktów niepotrzebnie wyrzucamy! Kilkadziesiąt stron dalej w naszym magazynie proponujemy otwarcie „domowego laboratorium piękna”, by naturalnie pielęgnować urodę, wykorzystując produkty, które mamy w kuchni. Warto przejść z nami na „ekologiczną stronę mocy”.

W nowym roku chcemy mówić więcej o sprawach intymnych, bo życie seksualne jest istotne dla naszego zdrowia i dobrostanu. W rubryce We dwoje zaczynamy od odpowiedzi na „wstydliwe pytania”.

Bez tabu poruszamy (w dziale Stan zdrowia) temat stulejki, który bywa bliski mamom małych chłopców, ale i dorosłym mężczyznom. Urolog tłumaczy, jak zapobiegać kłopotom i jak je leczyć, niezależnie od wieku.

Z ekspertami porozmawialiśmy też o tym, jak zachować zdrowie w 2021 roku i przygotowaliśmy kalendarz badań. Każdemu, kto w ramach postanowień noworocznych zakłada zrzucenie nadliczbowych kilogramów, proponujemy gotowy plan działania. Amatorów świetnej kondycji zachęcamy do przestrzegania „dekalogu dobrej formy” - sprawdzonego także u początkujących sportowców. Patenty na to, jak osiągnąć zamierzone cele (tzw. postanowienia noworoczne), zdradziła nam psycholog. Nie ma nic na siłę! Nie trzeba przekraczać swoich możliwości! Przeciążając się i narzucając sobie za duży rygor, można za dużo stracić. Jak jest więc z perfekcjonizmem? Czy to wada, czy zaleta? Talizman, a może przekleństwo? Przyjrzeliśmy się temu bliżej z naszymi ekspertami.

O tym, że warto się rozpieszczać i być dla innych życzliwym, mówi nam sporo nasza gwiazda okładkowa – Gabi Drzewiecka. W rozmowie z nami zdradza, jak jej się żyje w czasie pandemii, co robi, by zachować balans.

Właśnie tego: równowagi w życiu, serdeczności, zadowolenia z codzienności życzmy sobie w nowym roku! I zdrowia, bo – cytując Gabi - „Jak jest zdrowie, to wszystko inne możemy osiągnąć pracą”. A czeka nas rok Metalowego Bawoła, który według chińskiego horoskopu niesie przesłanie: sukces przyjdzie do tych, którzy ciężko pracują. Patrzmy więc w przyszłość z optymizmem!

 

Zamówienia powierzchni reklamowej: reklama@bezrecepty.eu

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień/maj 2021

Na okładce kwietniowo-majowego DOZ Magazynu dbam o zdrowie Julia Kamińska, a...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2021

Na okładce marcowego DOZ Magazynu dbam o zdrowie Katarzyna Dąbrowska, a...

DOZ

Nowy termin 10. Edycji DOZ Maratonu Łódź

DOZ Maraton Łódź 1-3 października 2021 r. ...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - grudzień 2020

Na okładce grudniowego DOZ Magazynu dbam o zdrowie Katarzyna Cichopek, a...

DOZ

Statuetka Retail Business Awards 2020 dla DOZ S.A.

Skuteczność podejmowanych przez nas działań została doceniona przez przedstawicieli Business Centre...

DOZ

Ogłaszamy nowy termin 10. Edycji DOZ Maratonu Łódź

Obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju oraz związane z nią obostrzenia prawne,...

DOZ