Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2022

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2022

Z przyjemnością informujemy, że kolejne, marcowe wydanie „DOZ Magazynu dbam o zdrowie” jest już dostępne. A oto 12 powodów, dla których warto po nie sięgnąć:

1. W temacie numeru piszemy o odchudzaniu nie tylko dla urody, lecz przede wszystkim dla zdrowia. Co robić, by nie głodując uzyskać wreszcie trwały efekt. Które modne diety naprawdę służą organizmowi, a które są wręcz dla niego szkodliwe i trzeba ich unikać.

2. Oto 7 drobnych objawów poważnych chorób. Rzadko kiedy choroby atakują znienacka. Na jakie zatem drobne zmiany w swoim ciele warto zwrócić uwagę, by w porę poddać się badaniom i zatrzymać schorzenie na możliwie najwcześniejszym etapie rozwoju.

3. Oczy w czasach home office. Praca w warunkach domowych wpływa na nasze ciało i psychikę, szczególnie jednak nadweręża wzrok. Pokazujemy zatem, co robić, by kompleksowo chronić go przed pogorszeniem.

4. Problemy z testosteronem. Dlaczego w dzisiejszych czasach poziom tego hormonu u mężczyzn maleje. Radzimy, jak sprawdzić jego poziom i co zrobić, by stan ten naprawić i znów czuć się jak supermen.

5. Pożytki z kwasu hialuronowego. Znamy go głównie z medycyny estetycznej. Ale możemy go znaleźć w wielu organach naszego ciała, gdzie pełni bardzo ważne role. Przyjrzymy się, do czego prowadzą jego niedobory. Jak szybko uzupełnić jego braki.

6. Przesilenie wiosenne. Niektórym z nas daje się szczególnie we znaki. Warto więc zrozumieć, co dzieje się wtedy w naszym organizmie. Czy są sposoby, by szybko odzyskać wigor po zimie.

7. Ulga dla kręgosłupa. Tu z kolei rady i ćwiczenia, które przyniosą ulgę osobom spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej, np. przed komputerem czy telewizorem. Trudno o temat bardziej na czasie w trakcie pandemii.

8. Cukier czy słodzik? Tylko z pozoru to oczywisty wybór. Czym faktycznie warto słodzić potrawy i napoje z korzyścią dla zdrowia. Pokazujemy też różnice między poszczególnymi cukrami oraz słodzikami.

9. Eko znaczy też cicho. Hałas ma coraz bardziej destrukcyjny wpływ na nasze życie. Możemy jednak zminimalizować jego oddziaływanie. Jak? Na przykład korzystając z naszych rad na skuteczne wyciszenie mieszkania.

10. Zawsze młoda? To możliwe i wcale nie musi nie wiadomo ile kosztować. Są zabiegi domowe, które potrafią nie tylko zatrzymać czas, ale nawet go cofnąć o lat 10! Warto skorzystać!

11. Jak dobrze dbać o swoją psychikę? Pozbywając się między innymi ze swojego otoczenia ludzi, którzy są toksyczni i zatruwają nasze życie swoim zachowaniem czy problemami. Coach powie nam, jak to zrobić w praktyce.

12. Należy się na NFZ. W naszym cyklu tym razem porady, z jakich refundowanych, czyli darmowych usług, możemy skorzystać w gabinecie stomatologa.

Poza tym w numerze m.in.: nowe terapie, pytania do farmaceuty o to, jak realizować recepty krótko- i długoterminowe, dlaczego warto jeść awokado, co robić, gdy nasze temperamenty erotyczne i zapotrzebowanie na seks bardzo się różnią, a do tego interesujący wywiad z aktorką Aleksandrą Konieczną o rytuałach, które pomagają jej przetrwać trudne chwile, zrelaksować się i być dobrą dla siebie.

Miłej lektury!

Zamówienia powierzchni reklamowej: reklama@dbamozdrowie.pl

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - czerwiec 2023

Czerwiec to zapowiedź lata, na które czekamy przez cały rok. Czas...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - maj 2023

Maj zachwyca przyrodą. Coraz częściej myślimy o letnim wypoczynku i wakacjach....

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień 2023

Kwiecień to wiosna w pełni i święta. Właśnie takie jest też...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2023

Przed nami najbardziej wyczekiwana pora roku - wiosna. Dlatego w naszym...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - styczeń-luty 2023

No i mamy nowy rok i pełnię zimy, więc w naszym...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - grudzień 2022

Oto specjalne, świąteczne wydanie „DOZ Magazyn dbam o zdrowie”. Jego temat...

DOZ