Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2020

Wiosnę w DOZ Magazynie dbam o zdrowie witamy z energią. Na okładkę zaprosiliśmy duet Annę Starmach i Ewę Chodakowską, które w rozmowie z nami zdradziły, jak odżywiają się i ćwiczą na co dzień, by mieć zapał do podejmowania nowych wyzwań. A tych wyzwań wiosną bywa sporo. Jak schudnąć? Jak zmotywować się do regularnych treningów? Jak zyskać formę i piękne ciało? Na te pytania dajemy odpowiedzi w naszym vademecum poświęconym dietom odchudzających oraz w rubryce ABC formy, gdzie poruszamy wątek dopasowania aktywności fizycznej do siebie, jak również prezentujemy proste i przyjemne ćwiczenia z taśmą.
Zapytaliśmy dietetyk o popularną dietę planetarną. Pozostając w temacie dbania o Ziemię i życia bardziej ekologicznego, prezentujmy triki na gotowanie w duchu zero waste. Dla fanów japońskiej kuchni mamy zaś przepisy na wyjątkowe dania, i to wcale niekoniecznie sushi.
Sporo się teraz mówi o oznaczaniu markerów nowotworowych, badaniu genów. Czy warto poddawać się tej modzie na „prześwietlanie DNA” i wyszukiwanie potencjalnych chorób? Zapytaliśmy o to ekspertów.
A jak jest z trendem na holistyczne podejście do zdrowia? O tym z kolei opowiada Orina Krajewska, która po śmierci mamy Małgorzaty Braunek założyła fundację Bądź.
W marcowym numerze magazynu dopingujemy mężczyzn do badania prostaty, zaś osobom cierpiącym na migreny zdradzamy sposoby na uniknięcie ataków bólu, jak również szybkie jego zwalczenie.
Nie pomijamy tematów psychologicznych i pochylamy się nad problemem wielu par - „cichych dni”, które trwają i… psują związek. Jak zmienić scenariusz trudnych chwil w małżeństwie, radzi psycholog. Osobom, które myślą o założeniu rodzinnego biznesu, pokazujemy przykłady postaw prowadzących do osiągnięcia sukcesu i dajemy wskazówki, jak prowadzić firmę.
Zachęcamy również do zadbania o fryzurę, która przez sezon chodzenia w czapkach nie była tak eksponowana, zaś teraz wymaga szczególnej pielęgnacji. Podrzucamy pomysł na wykonanie makijażu permanentnego i – jeśli jest taka potrzeba – operacji korekty uszu. Bo proste zabiegi mogą dodać urody, pewności siebie i radości życia, których w słoneczne dni nie powinno nam zabraknąć.

Zamówienia powierzchni reklamowej:reklama@bezrecepty.eu

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

10. jubileuszowa edycja DOZ Maratonu Łódź 17-19 kwietnia 2020 r.

Przed nami kolejna, 10 już edycja DOZ Maraton Łódź, którego DOZ...

DOZ

Koncert Charytatywny DOZ Fundacji i jej Przyjaciół

22 października 2019 r. w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w...

DOZ

Jesteśmy EKO! Nowe torby dla Pacjentów.

Jako firma odpowiedzialna społecznie, mamy świadomość, że reklamówki czy ogólnie tworzywa...

DOZ

DOZ S.A. trzeci raz z rzędu z tytyłem Great Place to Work - Najlepsze Miejsce Pracy

Tytuł Great Place to Work 2019 to dla nas ogromne wyróżnienie,...

DOZ

I Ogólnopolski Kongres Pacjent w Centrum Uwagi

I Ogólnopolski Kongres Pacjent w Centrum Uwagi – zintegrowaliśmy środowisko skupione...

DOZ

DOZ MARATON ŁÓDŹ już 5-7 kwietnia 2019 r.

DOZ Maraton Łódź 2019 przyniesie kilka ważnych zmian w formule biegów....

DOZ