Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie- kwiecień 2020

W kwietniowym numerze DOZ Magazynu dbam o zdrowie prezentujemy vademecum o udzielaniu pierwszej pomocy - czytelne zasady i schematy działania umożliwiające ratowanie zdrowia i życia. Bo warto mieć oczy szeroko otwarte na potrzeby innych i pomagać, gdy tylko możemy. Mówi nam o tym nasza gwiazda okładkowa – Ida Nowakowska, zaangażowana w akcję pomocy w Jemenie: „Po to jesteśmy na tej planecie, żeby pomyśleć o tych, którzy mają gorzej”.
Istotna jest także troska o samych siebie, bo gdy jesteśmy zadowoleni ze swojego życia, chętniej dzielimy się swoim szczęściem z innymi. Dlatego warto skorzystać z dobrych zaleceń ruchu „body positive” (rozmawiamy o tym z trenerem) oraz filozofii życia z dalekiego Wschodu (zdradzamy se-kret ikigai).
Co robić, kiedy organizm robi nam psikusa i dokuczają nam objawy, które wskazują na różne choroby i niekoniecznie na tę jedną, która faktycznie nam dolega? Ból głowy może być przecież symptomem wielu schorzeń. Bierzemy na warsztat właśnie ten temat. A jak jest z zapaleniem zatok – tak częstym na przedwiośniu? Czy zawsze potrzebny jest antybiotyk? Rozmawiamy o tym z lekarzem.
Dietetyk pomaga nam rozwikłać zagadkę szkodliwości glutenu. Czy ten składnik zawsze szkodzi, a może bardziej niezdrowa jest jednak dieta bezglutenowa?
Nie tylko z okazji Wielkanocy przygotowaliśmy przepisy z jajkiem w roli głównej. Osobom z nietolerancją laktozy proponujemy zaś jadłospis na cały tydzień.
Wiosna to dobry moment na rozprawienie się z bliznami – by latem odsłaniać idealną skórę. Kobietom, które myślą o poprawieniu owalu twarzy, dedykujemy materiał o zabiegach z wykorzystaniem nici. Dla wszystkich zaś prezentujemy kompendium wiedzy o zasadach dress code’u w pracy – jak się ubierać stosownie do zajmowanego stanowiska.

Zamówienia powierzchni reklamowej:reklama@bezrecepty.eu

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Nowy termin DOZ Maratonu Łódź 2020

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich Uczestników DOZ Maratonu Łódź w związku...

DOZ

10. jubileuszowa edycja DOZ Maratonu Łódź 17-19 kwietnia 2020 r.

Przed nami kolejna, 10 już edycja DOZ Maraton Łódź, którego DOZ...

DOZ

Koncert Charytatywny DOZ Fundacji i jej Przyjaciół

22 października 2019 r. w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w...

DOZ

Jesteśmy EKO! Nowe torby dla Pacjentów.

Jako firma odpowiedzialna społecznie, mamy świadomość, że reklamówki czy ogólnie tworzywa...

DOZ

DOZ S.A. trzeci raz z rzędu z tytyłem Great Place to Work - Najlepsze Miejsce Pracy

Tytuł Great Place to Work 2019 to dla nas ogromne wyróżnienie,...

DOZ

I Ogólnopolski Kongres Pacjent w Centrum Uwagi

I Ogólnopolski Kongres Pacjent w Centrum Uwagi – zintegrowaliśmy środowisko skupione...

DOZ