Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - grudzień 2020

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - grudzień 2020

Grudniowe wydanie DOZ Magazynu dbam o zdrowie prezentuje trzecią odsłonę „Twojego jesiennego niezbędnika” z bliskimi nam w sezonie infekcji tematami, jak: skuteczne sposoby na ból gardła, jadłospis dla osób z chorymi zatokami, porady dotyczące przebiegu infekcji u mężczyzn (czy panowie rzeczywiście chorują inaczej niż panie?), opinie ekspertów na temat budowania odporności. Przygotowaliśmy vademecum o depresji – schorzeniu, które zwłaszcza teraz – w chłodne i ponure dni, w okresie pandemii – dotyka coraz większej liczby osób.
W trosce o zdrowe płuca i dobrą kondycję warto odpowiednio ćwiczyć. W naszym dziale ABC Formy prezentujemy treningi korzystnie wpływające na płuca, jak również wzmacniające mięśnie brzucha i budujące ogólną sprawność bez konieczności wychodzenia z domu do klubów fitness.
Żeby cieszyć się piękną sylwetką, trzeba też zwracać uwagę na codzienną dietę. Amatorkom modnej diety RAW przedstawiamy spojrzenie dietetyczki na temat odżywiania się surowizną. Zdradzamy również sposoby na przyspieszenie przemiany materii. Będą pomocne zwłaszcza w okresie świątecznego biesiadowania.
Grudzień to także czas Świat Bożego Narodzenia – przygotowań do nich, refleksji i wyciszenia (po gorączce przedświątecznych przygotowań). Rozmawiamy z psychologiem o tym, jak smakować życie, delektować się chwilami „w zwolnionym tempie”. Swego rodzaju treningiem mindfulness, który znakomicie koi negatywne emocje, jest robienie makijażu, o czym piszemy w najnowszym numerze DOZ Magazynu dbam o zdrowie. Jest tam też pakiet przepisów na regionalne wigilijne dania, bo w różnych okolicach Polski Święta „smakują” inaczej. Mówi nam o tym nasza gwiazda okładkowa – Katarzyna Cichopek, która zdradza nam również, w czym tkwi jej sekret pozytywnego podejścia do życia: „rodzina jest dla niej najważniejsza”, jej codzienność kręci się wokół dzieci. No właśnie – dzieci, ich wychowywanie… Czy jest możliwe dzieciństwo bez stresu, jak rozmawiać z maluchami o sprawach trudnych, co mówić bliskim w czasach, gdy wszędzie panuje lęk związany z pandemią? Zapytaliśmy o to psycholog. Zagadnienie podejścia do życia ludzi młodych, tzw. pokolenia Y, milenialsów poruszamy, wraz z naszymi ekspertami, na łamach działu Postaw na siebie.
Wszystkim – niezależnie od wieku, tym małym, nastoletnim, dorosłym i seniorom – życzymy z okazji Świąt przede wszystkim zdrowia, bo, gdy ono jest – cytując Katarzynę Cichopek, w rozmowie z nami - „z resztą znakomicie sobie poradzimy”.

Zamówienia powierzchni reklamowej:reklama@bezrecepty.eu

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - czerwiec 2023

Czerwiec to zapowiedź lata, na które czekamy przez cały rok. Czas...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - maj 2023

Maj zachwyca przyrodą. Coraz częściej myślimy o letnim wypoczynku i wakacjach....

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień 2023

Kwiecień to wiosna w pełni i święta. Właśnie takie jest też...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2023

Przed nami najbardziej wyczekiwana pora roku - wiosna. Dlatego w naszym...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - styczeń-luty 2023

No i mamy nowy rok i pełnię zimy, więc w naszym...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - grudzień 2022

Oto specjalne, świąteczne wydanie „DOZ Magazyn dbam o zdrowie”. Jego temat...

DOZ