Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - czerwiec 2021

Na okładce czerwcowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Dorotę Gardias. W rozmowie z nami zdradziła, jak czuje się pół roku po przechorowaniu COVID-19, jak dba o odpoczynek od codziennego stresu związanego z pandemią, co planuje na najbliższe wakacje. Zachęca, by „wrzucić na luz i żyć zgodnie ze swoim temperamentem, własną naturą”. Zwraca też uwagę na to, jak ważny jest samorozwój. Rozmawiamy również o tym z ekspertem w kontekście „bycia asertywną” - to dobra umiejętność we współczesnym, zabieganym świecie. Podobnie jak i umiejętność negocjacji. Przygotowaliśmy więc quiz „Jakim jesteś negocjatorem”, po rozwiązaniu którego można zorientować się, w czym jesteśmy naprawdę mocne.

Pozostając w temacie pandemii, porozmawialiśmy z psycholog o tym, jak czas izolacji wpływa na nas i nasze dzieci. Ekspertka daje wskazówki, co robić, by utrzymywać kontakty społeczne, tak istotne zwłaszcza w przypadku najmłodszych.

Nie zapominamy o zdrowiu! Tym razem w Vademecum zdrowia kobiety wzięliśmy na warsztat choroby żylne: żylaki, hemoroidy, pękające naczynka – przyglądamy się tym problemom i dajemy wskazówki, jak im zapobiegać i jak je leczyć. Szacuje się, że coraz więcej osób choruje na celiakię. Zapytaliśmy więc specjalistę, skąd ta fala zachorowań i czy można ją jakoś zatrzymać.

Z kolei w rozmowie z dietetyk poruszyliśmy temat odżywania, które wpływa na świetną kondycję skóry, w myśl zasady „jesteś tym, co jesz”, czyli „wyglądasz tak, jak jesz”. Czytelniczkom mającym problemy z cholesterolem dajemy rady, jak ustabilizować jego poziom, zaś cierpiącym na refluks – prezentujemy gotowy jadłospis na tydzień, który ukoi nieprzyjemne dolegliwości.

 

Witamy już/wreszcie lato! Prezentujemy więc trening na płaski brzuch (by dobrze prezentować się w bikini) i plan pielęgnacyjny, który sprawi, że skóra będzie jędrna (a cellulit mniej widoczny). Przygotowaliśmy też przepisy na lekkie, dietetyczne sosy do potraw grilla, by korzystać z sezonu biesiadowania na świeżym powietrzu. A gdy nocne rozmowy się przeciągną, warto wiedzieć, co zrobić rano, by wyglądać nienagannie. Dla naszych Czytelniczek mamy więc makijaże, które „zatuszują” nieprzespaną noc.

Dobrej zabawy (i miłej lektury)!

Zamówienia powierzchni reklamowej: reklama@bezrecepty.eu

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - wrzesień 2021

Na okładce wrześniowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Agatę...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - lipiec/sierpień 2021

Na okładce lipcowo-sierpniowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Aleksandrą...

DOZ

Great Place to Work 2021 - DOZ S.A. w gronie laureatów po raz piąty!

Z radością informujemy, że po raz piąty otrzymaliśmy tytuł Great Place...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień/maj 2021

Na okładce kwietniowo-majowego DOZ Magazynu dbam o zdrowie Julia Kamińska, a...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2021

Na okładce marcowego DOZ Magazynu dbam o zdrowie Katarzyna Dąbrowska, a...

DOZ

Nowy termin 10. Edycji DOZ Maratonu Łódź

DOZ Maraton Łódź 1-3 października 2021 r. ...

DOZ