Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie- czerwiec 2020

Czerwcowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie otwieramy rozświetlającym codzienność vademecum o korzyściach płynących z przebywania na słońcu. Radzimy, jak dbać o skórę, zdrowo się opalać, czerpać dobroczynną witaminę D z promieni słonecznych. Zachęcamy do porządnej dawki ruchu na świeżym powietrzu (oczywiście, stosując się do obowiązujących zaleceń), jak i w warunkach domowych, kiedy pracujemy zdalnie, a kluby fitness (z powodu pandemii) są zamknięte. To wszystko buduje nie tylko naszą kondycję i zdrowie, lecz także znakomite samopoczucie, o które  w dobie koronawirusa należy szczególnie dbać :). Prezentujemy więc prosty trening na zgrabne nogi, inspirujemy do ćwiczenia sztuk walki (pierwsze treningi można mieć w domu!). Taka aktywność odciągnie nas od lodówki i niezdrowego podjadania, które w czasie narodowej kwarantanny stało się bolączką wielu kobiet. Porozmawialiśmy o tym  z dietetyk. Okulistę zaś zapytaliśmy, jak dbać o oczy, kiedy sporo czasu spędzamy przed ekranami, zaś mniej wychodzimy na zewnątrz.
Nasza gwiazda okładkowa Małgorzata Socha zdradziła nam, jak wygląda jej codzienność z trojgiem dzieci, jak wyglądają u niej w domu lekcje online i jakie ma patenty na atrakcyjne spędzanie czasu z całą rodziną.
Koronawirus nie zdominował jednak tematyki całego numeru, choć nie pomijamy kwestii odróżnienia go od grypy, jak i podajemy instrukcję, co robić, kiedy mamy objawy. Sporo jest w czerwcowym wydaniu innych ważkich tematów. W rubryce Męski problem pochylamy się nad częstą chorobą panów: wrzodami żołądka i dwunastnicy, i tłumaczymy, jakich symptomów nie wolno bagatelizować. Kontrowersje poświęcamy zagadnieniu „ciągle na diecie”, co z kolei dotyczy wielu kobiet i pytamy ekspertów, kiedy „jedzenie przejmuje nad nami kontrolę” i trzeba temu zaradzić.
Czym jest AZS i jak wygląda wzorcowa pielęgnacji skóry atopowej? Jak zabrać się za szukanie dodatkowej pracy i dorobić do pensji? Co robić, gdy poszukujemy męża, kiedy wydaje się nam, że wszyscy „mężczyźni są zajęci” i znalezienie miłości graniczy z cudem? Audiobook a może e-book? Czy to prawda, że domowy pupil może nas leczyć? Jak sprawić, by biust był jędrny, a stopy idealnie gładkie? Po co nam w diecie tyle błonnika? O tym wszystkim rozmawiamy z ekspertami i inspirujemy nasze Czytelniczki do mniejszych oraz większych zmian w codziennym życiu, które sprawią, że będą szeroko się uśmiechały i oddychały pełną piersią, nawet w maseczce ochronnej na twarzy :).


Zamówienia powierzchni reklamowej:reklama@bezrecepty.eu

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Great Place to Work 2020 - DOZ S.A. w gronie laureatów po raz czwarty!

Po raz kolejny z dumą i radością informujemy, że zostaliśmy uhonorowani...

DOZ

Nowy termin DOZ Maratonu Łódź 2020

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich Uczestników DOZ Maratonu Łódź w związku...

DOZ

10. jubileuszowa edycja DOZ Maratonu Łódź 17-19 kwietnia 2020 r.

Przed nami kolejna, 10 już edycja DOZ Maraton Łódź, którego DOZ...

DOZ

Koncert Charytatywny DOZ Fundacji i jej Przyjaciół

22 października 2019 r. w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w...

DOZ

Jesteśmy EKO! Nowe torby dla Pacjentów.

Jako firma odpowiedzialna społecznie, mamy świadomość, że reklamówki czy ogólnie tworzywa...

DOZ

DOZ S.A. trzeci raz z rzędu z tytyłem Great Place to Work - Najlepsze Miejsce Pracy

Tytuł Great Place to Work 2019 to dla nas ogromne wyróżnienie,...

DOZ