DOZ S.A. z wyróżnieniem w konkursie Najlepsze Miejsca Pracy 2018 w kategorii dużych firm

DOZ S.A. z wyróżnieniem w konkursie Najlepsze Miejsca Pracy 2018 w kategorii dużych firm

Już drugi rok z rzędu DOZ S.A. został doceniony tytułem przyznawanym dla najlepszych miejsc pracy w kraju w kategorii firm zatrudniających powyżej 500 pracowników. Zdobycie wyróżnienia jest tym bardziej istotne, ponieważ zależało bezpośrednio od anonimowego badania ankietowego przeprowadzonego wśród Pracowników. Pracownicy naszej firmy ponownie docenili m.in. możliwość podnoszenia kwalifikacji i ciągły rozwój- w tym tworzenie własnej, indywidualnej ścieżki kariery.

- Aby otrzymać tytuł Najlepszego Miejsca Pracy, należy spełnić wyśrubowane kryteria oraz cieszyć się uznaniem i zaufaniem Pracowników – mówi Alicja Koleśnik, Prezes Zarządu DOZ.S.A. - Jak tego dokonaliśmy? Polityka DOZ S.A. opiera się przede wszystkim na jasnych zasadach: umowie o pracę, gwarancji stabilności zatrudnienia i zapewnieniu Pracownikom ciekawej ścieżki kariery. Połączenie tych elementów z ogromnym zaufaniem, jakie występuje na linii Pracownik-Pracodawca sprawiło, że DOZ S.A. ponownie może się cieszyć tytułem przyznawanym przez Instytut Great Place to Work.

W historii DOZ S.A. jest to drugie takie wyróżnienie. Miano Great Place to Work wpisuje się w wartości firmy, którymi są rozwój, zaufanie i zaangażowanie.

Podczas tegorocznego konkursu, organizowanego przez Instytut Great Place to Work DOZ S.A. została równolegle wyróżniona tytułem Rzecznika Standardu Etyki. Jest to dowód na to, że spółka działa zgodnie z wytycznymi dokumentu Standardu Programu Etycznego, opracowanego przez Global Compact Poland w oparciu o wytyczne ONZ w zakresie praw człowieka i biznesu. W dokumencie zostały zarekomendowane kierunki rozwoju dla firm i instytucji.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

DOZ

Najnowszy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie już dostępny - styczeń-luty 2024

No i mamy pełnię zimy, choć pogoda, niestety, częściej jest jesienna...

DOZ
DOZ

III Ogólnopolski Kongres Pacjent w Centrum Uwagi

III Ogólnopolski Kongres Pacjent w Centrum Uwagi – zintegrowaliśmy środowisko skupione...

DOZ
DOZ

11. edycja DOZ Maratonu za nami!

11. edycja DOZ Maratonu Łódź zakończyła się frekwencyjnym i organizacyjnym sukcesem....

DOZ
DOZ

DOZ S.A. po raz kolejny wyróżniony certyfikatem Great Place to Work!

Z dumą informujemy, że po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat Great Place...

DOZ
DOZ

Great Place to Work 2021 - DOZ S.A. w gronie laureatów po raz piąty!

Z radością informujemy, że po raz piąty otrzymaliśmy tytuł Great Place...

DOZ
DOZ

DOZ Maraton Łódź 5-7 kwietnia 2024 r.

DOZ Maraton Łódź 5-7 kwietnia 2024 r. ...

DOZ