DOZ S.A. z wyróżnieniem w konkursie Najlepsze Miejsca Pracy 2018 w kategorii dużych firm

DOZ S.A. z wyróżnieniem w konkursie Najlepsze Miejsca Pracy 2018 w kategorii dużych firm

Już drugi rok z rzędu DOZ S.A. został doceniony tytułem przyznawanym dla najlepszych miejsc pracy w kraju w kategorii firm zatrudniających powyżej 500 pracowników. Zdobycie wyróżnienia jest tym bardziej istotne, ponieważ zależało bezpośrednio od anonimowego badania ankietowego przeprowadzonego wśród Pracowników. Pracownicy naszej firmy ponownie docenili m.in. możliwość podnoszenia kwalifikacji i ciągły rozwój- w tym tworzenie własnej, indywidualnej ścieżki kariery.

- Aby otrzymać tytuł Najlepszego Miejsca Pracy, należy spełnić wyśrubowane kryteria oraz cieszyć się uznaniem i zaufaniem Pracowników – mówi Alicja Koleśnik, Prezes Zarządu DOZ.S.A. - Jak tego dokonaliśmy? Polityka DOZ S.A. opiera się przede wszystkim na jasnych zasadach: umowie o pracę, gwarancji stabilności zatrudnienia i zapewnieniu Pracownikom ciekawej ścieżki kariery. Połączenie tych elementów z ogromnym zaufaniem, jakie występuje na linii Pracownik-Pracodawca sprawiło, że DOZ S.A. ponownie może się cieszyć tytułem przyznawanym przez Instytut Great Place to Work.

W historii DOZ S.A. jest to drugie takie wyróżnienie. Miano Great Place to Work wpisuje się w wartości firmy, którymi są rozwój, zaufanie i zaangażowanie.

Podczas tegorocznego konkursu, organizowanego przez Instytut Great Place to Work DOZ S.A. została równolegle wyróżniona tytułem Rzecznika Standardu Etyki. Jest to dowód na to, że spółka działa zgodnie z wytycznymi dokumentu Standardu Programu Etycznego, opracowanego przez Global Compact Poland w oparciu o wytyczne ONZ w zakresie praw człowieka i biznesu. W dokumencie zostały zarekomendowane kierunki rozwoju dla firm i instytucji.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - czerwiec 2023

Czerwiec to zapowiedź lata, na które czekamy przez cały rok. Czas...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - maj 2023

Maj zachwyca przyrodą. Coraz częściej myślimy o letnim wypoczynku i wakacjach....

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień 2023

Kwiecień to wiosna w pełni i święta. Właśnie takie jest też...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2023

Przed nami najbardziej wyczekiwana pora roku - wiosna. Dlatego w naszym...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - styczeń-luty 2023

No i mamy nowy rok i pełnię zimy, więc w naszym...

DOZ
DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - grudzień 2022

Oto specjalne, świąteczne wydanie „DOZ Magazyn dbam o zdrowie”. Jego temat...

DOZ