DOZ S.A. z wyróżnieniem w konkursie Najlepsze Miejsca Pracy 2018 w kategorii dużych firm

Już drugi rok z rzędu DOZ S.A. został doceniony tytułem przyznawanym dla najlepszych miejsc pracy w kraju w kategorii firm zatrudniających powyżej 500 pracowników. Zdobycie wyróżnienia jest tym bardziej istotne, ponieważ zależało bezpośrednio od anonimowego badania ankietowego przeprowadzonego wśród Pracowników. Pracownicy naszej firmy ponownie docenili m.in. możliwość podnoszenia kwalifikacji i ciągły rozwój- w tym tworzenie własnej, indywidualnej ścieżki kariery.

- Aby otrzymać tytuł Najlepszego Miejsca Pracy, należy spełnić wyśrubowane kryteria oraz cieszyć się uznaniem i zaufaniem Pracowników – mówi Alicja Koleśnik, Prezes Zarządu DOZ.S.A. - Jak tego dokonaliśmy? Polityka DOZ S.A. opiera się przede wszystkim na jasnych zasadach: umowie o pracę, gwarancji stabilności zatrudnienia i zapewnieniu Pracownikom ciekawej ścieżki kariery. Połączenie tych elementów z ogromnym zaufaniem, jakie występuje na linii Pracownik-Pracodawca sprawiło, że DOZ S.A. ponownie może się cieszyć tytułem przyznawanym przez Instytut Great Place to Work.

W historii DOZ S.A. jest to drugie takie wyróżnienie. Miano Great Place to Work wpisuje się w wartości firmy, którymi są rozwój, zaufanie i zaangażowanie.

Podczas tegorocznego konkursu, organizowanego przez Instytut Great Place to Work DOZ S.A. została równolegle wyróżniona tytułem Rzecznika Standardu Etyki. Jest to dowód na to, że spółka działa zgodnie z wytycznymi dokumentu Standardu Programu Etycznego, opracowanego przez Global Compact Poland w oparciu o wytyczne ONZ w zakresie praw człowieka i biznesu. W dokumencie zostały zarekomendowane kierunki rozwoju dla firm i instytucji.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - styczeń/luty 2022

Na okładce styczniowo-lutowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Dorotę...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - grudzień 2021

Na okładce grudniowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Małgorzatę...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - listopad 2021

Na okładce listopadowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Katarzynę...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - październik 2021

Na okładce październikowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Maję...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - wrzesień 2021

Na okładce wrześniowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Agatę...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - lipiec/sierpień 2021

Na okładce lipcowo-sierpniowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Aleksandrą...

DOZ