DOZ S.A. z wyróżnieniem w konkursie Najlepsze Miejsca Pracy 2018 w kategorii dużych firm

Już drugi rok z rzędu DOZ S.A. został doceniony tytułem przyznawanym dla najlepszych miejsc pracy w kraju w kategorii firm zatrudniających powyżej 500 pracowników. Zdobycie wyróżnienia jest tym bardziej istotne, ponieważ zależało bezpośrednio od anonimowego badania ankietowego przeprowadzonego wśród Pracowników. Pracownicy naszej firmy ponownie docenili m.in. możliwość podnoszenia kwalifikacji i ciągły rozwój- w tym tworzenie własnej, indywidualnej ścieżki kariery.

- Aby otrzymać tytuł Najlepszego Miejsca Pracy, należy spełnić wyśrubowane kryteria oraz cieszyć się uznaniem i zaufaniem Pracowników – mówi Alicja Koleśnik, Prezes Zarządu DOZ.S.A. - Jak tego dokonaliśmy? Polityka DOZ S.A. opiera się przede wszystkim na jasnych zasadach: umowie o pracę, gwarancji stabilności zatrudnienia i zapewnieniu Pracownikom ciekawej ścieżki kariery. Połączenie tych elementów z ogromnym zaufaniem, jakie występuje na linii Pracownik-Pracodawca sprawiło, że DOZ S.A. ponownie może się cieszyć tytułem przyznawanym przez Instytut Great Place to Work.

W historii DOZ S.A. jest to drugie takie wyróżnienie. Miano Great Place to Work wpisuje się w wartości firmy, którymi są rozwój, zaufanie i zaangażowanie.

Podczas tegorocznego konkursu, organizowanego przez Instytut Great Place to Work DOZ S.A. została równolegle wyróżniona tytułem Rzecznika Standardu Etyki. Jest to dowód na to, że spółka działa zgodnie z wytycznymi dokumentu Standardu Programu Etycznego, opracowanego przez Global Compact Poland w oparciu o wytyczne ONZ w zakresie praw człowieka i biznesu. W dokumencie zostały zarekomendowane kierunki rozwoju dla firm i instytucji.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - lipiec & sierpień 2022

Z przyjemnością informujemy, że kolejne, lipcowo-sierpniowe wydanie DOZ Magazynu dbam o...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - czerwiec 2022

W czerwcowym numerze DOZ Magazynu dbam o zdrowie na pierwszym miejscu...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - maj 2022

Z przyjemnością informujemy, że kolejne, majowe wydanie „DOZ Magazynu dbam o...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - kwiecień 2022

Wiosna w pełni, a przed nami Wielkanoc! Nic więc dziwnego, że...

DOZ

Nowy numer DOZ Magazynu dbam o zdrowie - marzec 2022

Na okładce marcowego numeru DOZ Magazynu dbam o zdrowie gościmy Aleksandrę...

DOZ

DOZ S.A. po raz kolejny wyróżniony certyfikatem Great Place to Work!

Z dumą informujemy, że po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat Great Place...

DOZ